Boer BV | Contactpersonen
Boer BV uit Meerkerk, voor verhuur van autolaadkranen, heistellingen, hijswerkzaamheden en hoogwerkers.
heiwerken, heibedrijf, kranen, kraanverhuur, autolaadkranen, heiwerkzaamheden, hijswerk, hijswerkzaamheden, hoogwerkers, hoogwerkerverhuur, verhuur, boer, boerbv, boer bv, meerkerk, junttan, liebherr, spierings, multitel, rambo, vermeer
15952
page-template-default,page,page-id-15952,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Contactpersonen

Overzicht van onze medewerkers

Mobiele kranen / hoogwerkers

Planning

Hans Boer – planning@boerbv.com
Ronald Manschot – planning@boerbv.com
Arie Versluis – planning@boerbv.com

Rupskranen

Piet Boer
Harm van Dijk – harm@boerbv.com

Werkvoorbereiding en uitvoering

Piet Boer – Mobiele kranen, hoogwerkers en rupskranen
Harm van Dijk – Tekenkamer en rupskranen – tekenkamer@boerbv.com
Ad Smits – Mobiele kranen en hoogwerkers

Heiwerken

Calculatie prefab betonpalen

David Heijmans – david@boerbv.com
Dennis Boer
Mirella de Jong – mirella@boerbv.com

Calculatie statenbuis- en houten palen

Rudy van Leer – rudy@boerbv.com

Werkvoorbereiding, planning en uitvoering

Kees de Groot – prefab betonpalen
Margreet Slob – prefab betonpalen – margreet@boerbv.com
Rudy van Leer – statenbuis- en houten palen – rudy@boerbv.com

Administratie

Facturatie kraanverhuur

Rianne Boer – rianne@boerbv.com
Sandra Westerink – sandra@boerbv.com

Facturatie heiwerken

Mirella de Jong – mirella@boerbv.com

Debiteurenbeheer

Rianne Boer – rianne@boerbv.com

Crediteurenbeheer

Willeke den Burger – willeke@boerbv.com

Personeelsadministratie

Adrina van Ooijen – adrina@boerbv.com
Jolanda van de Wetering – jolanda@boerbv.com

VGM Coödinator

Willeke den Burger – willeke@boerbv.com