Boer BV | Contactpersonen
Boer BV uit Meerkerk, voor verhuur van autolaadkranen, heistellingen, hijswerkzaamheden en hoogwerkers.
heiwerken, heibedrijf, kranen, kraanverhuur, autolaadkranen, heiwerkzaamheden, hijswerk, hijswerkzaamheden, hoogwerkers, hoogwerkerverhuur, verhuur, boer, boerbv, boer bv, meerkerk, junttan, liebherr, spierings, multitel, rambo, vermeer
15952
page-template-default,page,page-id-15952,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Contactpersonen

Overzicht van onze medewerkers

Mobiele kranen / hoogwerkers

Planning

Hans Boer – planning@boerbv.com
Arnoud van Dijk –¬†planning@boerbv.com
Ronald Manschot – planning@boerbv.com
Arie Versluis – planning@boerbv.com

Rupskranen

Harm van Dijk – harm@boerbv.com

Werkvoorbereiding en uitvoering

Harm van Dijk – Tekenkamer en rupskranen – tekenkamer@boerbv.com
Richard van Leeuwen – Mobiele kranen, hoogwerkers en tekenkamer – richard@boerbv.com
Ad Smits – Mobiele kranen en hoogwerkers

Heiwerken

Calculatie prefab betonpalen

Dennis Boer
David Heijmans – david@boerbv.com

Calculatie stalenbuis- en houten palen

Rudy van Leer – rudy@boerbv.com

Werkvoorbereiding, planning en uitvoering

Kees de Groot – prefab betonpalen
Margreet Slob – prefab betonpalen – margreet@boerbv.com
Rudy van Leer – statenbuis- en houten palen – rudy@boerbv.com
Wilbert Bikker – werkvoorbereider kabels en leidingen – wilbert@boerbv.com

Administratie

Facturatie kraanverhuur

Rianne Visser Рrianne@boerbv.com
Sandra Westerink – sandra@boerbv.com

Facturatie heiwerken

Mirella de Jong – mirella@boerbv.com

Debiteurenbeheer

Rianne Visser – rianne@boerbv.com

Crediteurenbeheer

Willeke den Burger – willeke@boerbv.com

Personeelsadministratie

Jolanda Boer – jolanda@boerbv.com
Adrina van Ooijen – adrina@boerbv.com

KAM - functionaris

Daan Kievith – daan@boerbv.com